Acer e-1 571G Ses cızırtı sorunu

fatih6390 (1) 7 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar

Bilgisayarın hoparlöründe anlayamadığım cızırtı sorunu var. Youtube de bir şarkı çaldığımda cızırtı yok ama ikinci şarkıya geçtiğimde cızırtı sesi başlıyor.Donanımsal bir arıza değil çünkü ses sürücüsünü kaldırıp tekrar yüklediğimde sorun düzeliyor.Ve aynı şekilde bir kaç şarkı dinlediğimde bir süre sonra aynı sorun tekrar başlıyor.

Şimdiden teşekkürler.

Toplam 2 cevap

nvidiagtx (690) 7 yıl önce cevapladı

Yazılımsal Bir şey dir bu Bence Sürücünün Ses ŞEysini Çıkarıp geri takn

eğer olmadıysa Yakındaki bilgisayarcıya sorun

Ama format atınca düzelme ihtimali %76

mutecessis 7 yıl önce

Neye göre %76 ihtimalini verdiniz @ nvidiagtx

mutecessis 7 yıl önce

Neye göre %76 ihtimalini verdiniz @nvidiagtx

nvidiagtx 7 yıl önce

format atınca düzelmesine .

fatih6390 (1) 7 yıl önce cevapladı

Format attım kaç kere bilgisayarcıya da götürdüm ama sorun aynen devam ediyor..Bu sorun yaklaşık 4-5 aydır var.Bu arada Laptop olduğu için bir şeyi çıkarıp takmak zor malesef.