açılışta gelen idm sorunu

alpolat (1) 9 yıl önce sordu

windows 7 home basic kullanmaktayım.. pc açılışta "VERIFIED PATCH IF YOU SEE THIS & YOU CAN NOW PROCEED.! :) " bu hatayı vermektedir... tamam'a tıklayınca veya gelen ekranı kapatınca da internet download manager v6.xx Release 3 diye küçük ekranlı bir patcth programı gelmekte.. bu durumdan nasıl kurtulabilirim ??

Toplam 2 cevap

utkubayat (885) 9 yıl önce cevapladı

Her açılışta bu uyarı ile karşılaşıyorsanız, aşağıdaki linkteki adımları izleyerek bu sorundan kurtulabilirsiniz. Fakat tüm programları kapatmadan da bu sorundan kurtulabilirsiniz, bunun için msconfig yazdıktan sonra gelen ekranında "Başlatma" altından sadece "internet download manager v6.xx Release 3" isimli veya ismini bilmediğiniz programların işaretlerini kaldırıp Tamam'a basmanız ve bilgisayarı yeniden başlatmanız yeterli olacaktır.

Başlangıçta çalışan gereksiz programları nasıl kaldırırım?

alpolat (1) 9 yıl önce cevapladı

dediklerinizi yaptım fakat aynı uyarıyı tekrar aldım