Açılmayan / Yarım kalan internet sayfası

ongun (90) 10 yıl önce sordu

Turkcell Müzik sitesini açtığımda sayfa açılmıyor böyle kalıyor ? ...  Neden olabilir ?

Toplam 1 cevap

cemkara (4215) 10 yıl önce cevapladı

Açılamayan yarım kalan web sayfaları ile ilgili bir kaç durum söz konusu olabilir:

  • İnternet bağlantınız ile alakalı bir sorun olabilir. Adsm modemi kapatıp açma imkanınız varsa kapatın ve açın.
  • Tarayıcı ile ilgili bir sorun olabilir CTRL + SHIFT + DELETE tuşlarına aynı anda basın. Tarayıcı verilerini temizleyin.
  • Mümkünse Chrome gibi başka bir tarayıcıdan deneyin.
  • Internet Explorer da sayfanın ortasında sağ tuşla tıklayın  Kodlama > Otomatik Seçim > Unicode olarak ayarlayın.