Acronis True Image'dan yedek alırken hata veriyor, nasıl çözebilirim?

eskehacettepe (1) 2 yıl önce sordu

Selamün Aleyküm, Acronis True Image 2021 hata veriyor yedek alırken. Diskin altında bölüm vardı ya ilerleme sistem yazısına kadar ilerlemiyor. Yedekleme yapıyorum olmuyor. İlerlemiyor sonuna kadar.

https://resimlink.com/2BQ3ih

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 2 yıl önce cevapladı

Yolladığın resimde hata görünmüyor.  Yedekleme seçeneklerinde yedeklenecek dosyalar arasında sistem ve diğerleri seçili mi? Yedeklenecek dosya seçeneklerini gözden geçirmende fayda var. Yolladığın ekranda bir hata yok

eskehacettepe 2 yıl önce

hakan abi yapamadım seçenekler nasıl ayarlayacağım yardımcı olsan detaylı anlatsan

eskehacettepe (1) 2 yıl önce cevapladı

@hakan(14226) abi ya olmuyor sürekli hata veriyor seçenekler kısmını nasıl ayarlayacağız of of