Action webcam sorunu

trprogamer (1) 7 yıl önce sordu

Ben action kullanıyorum video çekmek için ve webcami açmak için ayarlardan açıyorum. Videoda kamera açılıyor ama sonra videoyu izledigim zaman yüzüm gözükmemiş. Kısacası webcam gözükmemiş. Ve action crackli kullanıyorum.Yardım ederseniz sevinirim.

Toplam 2 cevap

akif52 (34) 7 yıl önce cevapladı

Kardeşim genelde Mirillis Action! en iyisidir fakat ayarlamalarını yapamamış olabilirsin. Webcam özelliğini ayrıca programlar oluyordu. Onları kullanabilirsin. Webcam ı o programla, çekimide Mirillis Action! la yaparsın. ;)

trprogamer (1) 7 yıl önce cevapladı

camtasia zaten bende var ve oyun video su çekilmiyo camtasia studio yla