adblock engellenmiş reklam istatistiğini android'e aktarma

kiva (8) 8 yıl önce sordu

laptopta win10 kullanıyorum. adblock'ta istatistiğim:

"Engellenmiş Reklamlar:

Toplam: 97222" şeklinde. bu istatik sıfırlanmadan bunu android işletim sistemli telefonuma kopyalamak istiyorum. bunu istatistik sıfırlanmadan yapmak mümkün müdür? Mümkünse nasıl yapılır?

Toplam 2 cevap

kiva (8) 8 yıl önce cevapladı

peki. yardıınız için teşekkür ederim. sanırım bu durumda windows 10 yüklü bir cihazda da olmayacaktır.

brsozl 8 yıl önce

Aynen öyle.

brsozl (1961) 8 yıl önce cevapladı

Adblock'ta herhangi bir hesap sistemi olmadığı için cihazlar arasında bir iletişim bulunmuyor. Bu nedenle orada bulunan istatistiğin Android cihaza geçemeyeceğini düşünüyorum.