AdBlock kaldırma

harun33 (1) 9 yıl önce sordu

AdBlock nasıl tamamen kaldırılır iyi bir cevap arıyorum windows 7 için

Toplam 1 cevap

utkubayat (885) 9 yıl önce cevapladı

Eğer adblock tarayıcı eklentisinden bahsediyorsanız,

Chrome için Ayarlar/Uzantılar bölmünüden Adblock eklentisinin yanında yer alan çöp kutusu işaretine basarak kaldırabilirsiniz.

Firefox için sağ üstteki butondan Eklentiler'i açınız. Ardından Adblock eklentisinin yanındaki Kaldır butonuna basınız.

Eğer adblock zararlı yazılımından bahsediyorsanız, aşağıdaki linkteki adımları uygulayınız.

AdBlock Program 20.0 Chrome uzantısı nedir?