Adil kullanım kotası devri bittimi

efsaneemrahylz (247) 6 yıl önce sordu

hız testi sonucu 7.2 geldi ve bu ay 55 gb indirme gezinme yapmışım önceden 50 gb yi aşınca hız 3 lere düşüyordu

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Adil kullanım kotasında 1 Mayıs 2017 itibariyle yeni düzenlemeye gidildi:

Adil Kullanım Kotası yeni düzenlemesi neler içeriyor? (tıkla)

Tamamen kaldırılacağı tarih ise 1 Ocak 2019 olarak açıklandı:

Bakan'dan yapılan son Adil Kullanım Kotası açıklaması nedir? Mayıs'ta kademeli geçiş başlıyormu? Tamamen ne zaman kalkacak? (tıkla)