Adobe Creative Cloud ile PhotoShop ayırma

krsn (233) 3 yıl önce sordu

Photoshop 2017 CC Adobe Creative kurmadan çalıştırmanın bir yolu var mı?
Demek istedigim sadece photoshop çalışsın arkaplanda bir sürü program çalışıyor pc kasma oluşuyor

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Photoshop 2017 cc adobe creative kurmadan çalıştırmanın bir yolu varmı ?
Öyle bir şey yok diye biliyorum fakat arka plandaki uygulamaları kapatırsan Photoshop 2017 cc çalışa bilir veya bilgisayarına RAM takviyesi yaparsan.

Bilgisayarında kaç GB Ram var?

krsn 3 yıl önce

4 gb elimden geldigi kadar eski sürüm kullanıyorum bunun için

darkcrak 3 yıl önce

Ram'a takviye yapman gerek fakat laptop mu kullanıyorsun çünkü bazı laptoplarda 1 adet ram takma yeri oluyor @krsn

krsn 3 yıl önce

laptop kullanıyorum @darkcrak

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Deneme sürümünümü mü kullanıyorsun ? Crack'li indirdim ben de, Creative Cloud yüklemiyor Crack'li de. Creative Cloud olmadan çalıştırmanın yolu yok.