Adobe Flash Player güncelleme sorunu

mat7 (341) 6 yıl önce sordu

Adobe Flash Player güncelleme uyarısını bir kaç gün arayla alıyorum.

İndir butonuna tıklıyorum fakat inmiyor. Ne yapmalıyım?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Bilgisayarındaki var olan sürümü kaldırıp https://get.adobe.com/tr/flashplayer/ adresinden tekrar yükledin mi?

mat7 6 yıl önce

Hayır @farurhenho (4165)

mat7 6 yıl önce

Bu adobe den bende 5 tane yüklü bunların hangisini kaldırmalıyım ? En son yüklü olanımı ? @farurhenho (4165) Yoksa hepsinimi ? https://i.hizliresim.com/dOEE4Z.jpg

omercik 6 yıl önce

Hepsini kaldırıp verdiğim sitedekini yüklemen yeterli olur. @mat7

mat7 6 yıl önce

Kaldırdım . Peki yüklerken neye göre seçim yapmalıyım ? @farurhenho (4165)

omercik 6 yıl önce

Aslında pek bir şey seçmene gerek yok. Sayfanın ortasındaki İsteğe bağlı teklifler diye bir bölüm var. Oradaki seçeneklerin hepsini kaldırıp öyle yüklemeyi başlatsan yeterlidir. @mat7

mat7 6 yıl önce

işletim sistemi seçin ve Bir sürüm seçin diye seçenekler var ya onları kasdettim @farurhenho (4165)

omercik 6 yıl önce

Oradan kullandığın işletim sistemini, sürüm olarakta genellikle hangi tarayıcıda flash player'a ihtiyaç duyuyorsan onu seçebilirsin. Chromium tabanlı tarayıcılar yaygın olduğu için onu seçebilirsin mesela. @mat7

mat7 6 yıl önce

Tamamdır işlem :) Teşekkürler kolay gelsin :) @farurhenho (4165)