Adobe Flash Player nereden ve nasıl yüklenir?

erdemgokhan455 (1) 6 yıl önce sordu

Merhaba oyunların çoğunun açılması için Adobe Flash Player Gerekiyor ve ben internette nasıl indirileceğine dair birşey bulamadım bana buradan yardımcı olabilir misiniz ?

krsn 6 yıl önce

eger google choremede flaş oyunlar için indiriyorsan indirme choreme kaldır tekrar yükle zaten yüklü geliyor tarayıcılarda not (oda güvenirsen)

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Adobe Flash Player download (tıkla)

Dikkat: "isteğe bağlı teklifler" altındaki tik'leri kaldırmalsın. Yoksa ihtiyacın olmadığı halde orada belirtilenlerde sistemine yüklenir ve bu durum sisteminde seni uğraştırabilecek bazı problemlere yol açabilir.