Adobe Photoshop Cs6 Sürükle Ve bırak sorunu

katil213 (30) 6 yıl önce sordu

Herkese Merhaba arkadaşlar bugün sizlere

Photoshop cs6 da yaşadıgım sorunu söyleyeceğim.

Arkadaşlar sorun şu fotograf video VB.. sürükleyemiyorum ve bırakmıyorum

Hepsini denedim Olmadı.

Sürüm Windows 10

Ram: 2GB

Kasma sorunu falan yok

sadece süreklemiyor ve bırakılmıyor

Lütfen yardım edin..

Montajlarda iyiyimde biraz :d

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Programı kaldırarak yeniden yüklemeyi denedinmi? Denemediysen denemelisin.

Kaldırma işlemini RevoUninstaller (tıkla) ile yapman tavsiye olunur (temiz ve tam kaldırma yapar.).

Eğer çözüm olmazsa;

Daha önceleri bu olabiliyormuydu? Eğer olabiliyor idi ise Sistem Geri Yüklemesi ile PC o tarihlere geri alınabilir:

 Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

Ama başından beri böyle bir problem yaşanıyorsa programın başka bir yükleme dosyasını (farklı setup dosyasını) kullanarak programı tekrar yüklemeyi deneyebilirsin.

katil213 6 yıl önce

deniyeceğim ama olmazsa ne olacak?

temmuz 6 yıl önce

O halde başka çözümler ararsın, aranır :) @katil213

katil213 6 yıl önce

Olmadı!

katil213 6 yıl önce

ya lütfen yardım edinn :/

temmuz 6 yıl önce

Mesajıma ilave yaptım, yeniden bakarsın @katil213