Adobe Photoshop Express ücretli mi?

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

Merhaba;

Windows 10 mağazasında Adobe Photoshop Express yazıyordu ve ücretsiz yazıyordu. Deneme sürümü falan mı yoksa gerçekten ücretsiz mi?

murat 6 yıl önce

Soru eki olan mi ayrı yazılır. Buna dikkat edersen iyi olur Toprak.

toprak34 6 yıl önce

@murat tamam bundan sonra daha dikkat ederim :)

temmuz 6 yıl önce

Bize 55-60 sene önce (veya 1960'ların başlarında) farklı öğretmişlerdi (yani birleşik) ve ben aynı yoldan devam ediyorum. Bu hususlarda hiçte yenilikçi değilim :) @murat

murat 6 yıl önce

@temmuz ben biraz takıntılıyım. @toprak34 de genç bir arkadaşımız bilgilensin istedim :)

temmuz 6 yıl önce

Ben zaten sana birşey demedim canım. Kendim için söylemiştim :) @murat

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Temel kullanımıyla ücretsiz (Deneme sürümü falan değil). Gelişmiş (Premium) özellikler  uygulama içerisinden istenirse satın alınabiliyor. Türkçe dil desteğide var. Kullanıcı yorumlarıda iyi. Neden yükleyip kendin tecrübe etmiyorsun. Beğenmezsen kaldırırsın, beğenirsen kullanmaya devam edersin. Öyle değilmi ama?!