Adobe Photoshop Resetleme Nasıl Yapılır

tahatugyan (1206) 7 yıl önce sordu

Photoshop programınızı yüklediniz ve ayarlardan bir değişiklik yaptınız veya photoshopunuz’da bir sıkıntı meydana geldi photoshop ilk haline getirmeyi yani resetlemeyi, yazıda çözüm olarak açıkladım↓

Toplam 1 cevap

tahatugyan (1206) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba

Çözümümüzü adım adım gerçekleştirelim (Resimli Anlatım);

- İlk olarak photoshopun kısa yolunu buluyoruz

- Kısayolu bulduktan sonra mause ile sol tıklıyoruz

-Açılan pencereden aç'a tıkladıktan hemen sonra klavyeden SHİFT+CTRL+ALT tuşlarına basıyoruz

-Ve Önümüze " Delete the Adobe Photoshop Setting File? " uyarısı geliyor bu soruya yes dedikten sonra photoshop resetlenecek yani sıfırlanacaktır.

Not : Bu işlemi aç dedikten hemen sonra gerçekleştirmelisiniz aksi takdirde direk photoshop programını açacaktır. İlk denemenizde uygulamayabilirsiniz sonraki denemelerinizde çözüme ulaşacaksınız

Umarım faydalı olmuştur...