adsl vdsl modem önerir mısınız en iyi wi-fi cekım hangisi

nuri92 (32) 6 yıl önce sordu

ucuz yolu modem önerir mısınız marka önemli değil sıkıntısız çeksin wi-fi

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Benim önerilerim şunlar

ADSL Modem: TP-Link TDW8960N

VDSL Modem: TP-Link TDW9970

nuri92 6 yıl önce

IP TV İZLEYEBİLMEM İÇİN HANGİ MODEM DAHA VERİMLİ DİR DONMA VSS SEYLER YASAMAK İSTEMİYORUM TESEKUURLER

omercik 6 yıl önce

Bu internet altyapınızla alakalı bir şey, benim önerdiğim modemler gayet iyidir

nuri92 6 yıl önce

altyapım vdsl dir wi fi kullanıyorum ama çekim güçü yetersiz geliyor ıp tv izleyebilmem için neler gereklı

omercik 6 yıl önce

Altyapınız VDSL destekliyorsa VDSL modem almanız gerekir. Ayrıca altyapınız VDSL ama kullandığınız (tercih ettiğiniz) internet VDSL mi bilemiyorum..

nuri92 6 yıl önce

hangisi iyi se modemin yeni airtes modemler çıkmış 11 ac destekli nasıldır wi-fi çekim güçünü ne önemi veriyorumm artık sistemlerımız alt yapılarımız vdsl oldu hız modem şarttt

omercik 6 yıl önce

AC standardını destekleyen modemler VDSL hat için çok güzel bir seçim...

nuri92 6 yıl önce

airtes i öner misin nasıl markadır çin mmalı mı hangi modelini iyidir ac destekli

omercik 6 yıl önce

Çin malı ürünlere karşı ülkemizde önyargı var maalesef :) Xiamoi'de çin malı ama gayet fiyat performans ürünü muhteşem telefonlar üretiyor. Airties markasını severim, pek bi bilgim yoktur ama tavsiye etmem değil.