Advanced system care 8 yararları ve zararları nelerdir?

katil213 (30) 6 yıl önce sordu

Arkadaşlar Advanced system care 8 yararları ve zararlari nelerdir? ne işe yarar oyun performansı artırırmı?

Toplam 2 cevap

candan (4301) 6 yıl önce cevapladı

Bu programı çok önceleri kullandım program panelindeki işlemlere bakınca baya iyii gibi görünsede hiç bir faydasını görmedim kalabalığından başka sistemi yormasından başka bir faydasını görmedim bunun yerine işletim sisteminin kendi programı olan disk temizleme ile temizlik yap daha iyi

kalemlik100 (14) 6 yıl önce cevapladı

Bu programla ilgili çeşitli şikayetler var. Sistemi bozduğu söyleniyor arada sırada. Kullanıp, memnun olanlar da var ama biraz riskli.