advanced system care türkçe idi ingilizce olmuş neden acaba

gkha (11) 6 yıl önce sordu

advanced system care türkçe idi ingilizce olmuş neden acaba çözümü varmı

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Otomatik güncellenmiş olabilir.

Çözüm yolları elbette var:

1- Program açılır ve sol üstte üç çizgiden ayarlara girilir. Ayarlarda "User Interface" (Kullanıcı Arayüzü) bulunur. Oraya tıklanır ve oradan Geçerli Dil (Current Language) ayarı yapılır (Türkçe seçilir):

 Advanced System Care İnce Ayarlar - videolu anlatım (tıkla)

2- İngilizce sürüm kaldırılır ve türkçesi yeniden yüklenebilir.

3- Eğer sistemde Sistem Geri Yükleme aktif ise ve problem öncesi bir zamana ait geri yükleme noktası varsa sistem geri yüklenebilir:

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)