advanced systemCare 8 bilgisayarımda kullanmalı mıyım???

irfan (3) 9 yıl önce sordu

arkadaşalr dediğim gibi advanced system care 8 adında bi program...bu programı kullanmalımıyım herhangi bi zararı varmıdr??şimdiden teşekkürler

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 9 yıl önce cevapladı

Kurarsan faydasını görürsün. Yani zararlı değil, faydalıdır. Ama resmi sitesinden ve free olarak download edersen, daha güvenilir olur. Ayrıca kurulum sırasında acele etmeden dikkatli bir şekilde kurulum yapmalısın; tıklara ve tercihlere dikkat etmelisin. Yoksa yanında istemediğin programlar ve ayarlarda sistemine kurulur.

Kolay gelsin.