Advanced SystemCare gerçekten %300'e kadar hızladırma yapıyor mu?

andromobil (74) 4 yıl önce sordu

bilgisarımda advanced programı vardı pcyi hızlandırıyor diye indirdim ama onu silince pc nefes almaya başladı bence yalan %300e kadar hızlandırma

Toplam 2 cevap

hydra (3800) 4 yıl önce cevapladı

Saçma sapan programlar kullanma pek bir işe yaramıyorlar.

andromobil 4 yıl önce

aslında asc işe yaryor oda tek windows sorunlarını tek tıkla çomesi

hydra 4 yıl önce

Hayır sözde çözüyor

darkcrak (5168) 4 yıl önce cevapladı

Zaten o tip programların amacı da bu yani yavaşlatması normal. Ben şu programları kullanıyorum

Comodo registry cleaner bu program regeditdeki gereksiz öğeleri temizliyor ama şunu da fark ettim cpu kullanımını da düşürüyor.

CCleaner nedir? CCleaner nasıl kullanılır? Gereksiz dosyaları temizlemesi için kullanıyorum

andromobil 4 yıl önce

Wise Care 365 nasıl kardeş

darkcrak 4 yıl önce

Wise care 365 de iyi ama bilgisayarını hiç biri hızlandırmaz @andromobil

muvel 4 yıl önce

Wise Care 365 i öneririm kullanıyorum. Sistemi hızlandırmıyor ama gereksiz dosyalar,browser önbellekler vb. şeyleri hızlıca temizliyor pratik ve kullanışlı.