adwclean ile temizledikten sonra ekran gelmemeye basladi

egecelikoglu09 (1) 7 yıl önce sordu

Abilerim ablalarim adwcleaner ile 580 e yakin tehdit temizledim sonra yeniden baslatti ve ekran gelmemeye basladi windows simgesi cikiyo sonra ekran siyah bir tek fare imleci gozukuyo w7 kullaniyorum

egecelikoglu09 7 yıl önce

Kapatma tusuna 10sn bastim tekrar acdim olmadi

Toplam 2 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

AdwCleaner çok başarılı bir malware programıdır nedeni virüs olarak gördüğü porogamı kaldırınca hata vermişte olabilir

bilgisayarınızın açma kapama tuşuna 10 saniye basılı tutun biligayar kapansın yeniden açın açılması gerekir

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Önce PC'yi Güvenli Modda başlat ve açıldıktan sonra sistemi geri yükle:

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

Eğer Güvenli Moddada başlatamazsan bu defa işletim sisteminin yükleme medyası (DVD'si veya flash belleği) ile PC'yi açarak ön yükleme sonrası "Bilgisayar onarımı" seçiminden gereken tamiratı yap.

egecelikoglu09 7 yıl önce

Isletim sistemim cakmaydi crack cd sen atip sahibine geri verdim yapcak bisi kallmadi formatlatcam artik

temmuz 7 yıl önce

Güvenli Modda aç demiştim. Onu denedinmi? @egecelikoglu09

egecelikoglu09 7 yıl önce

Evet denedim