Adwcleaner eski sürümü olduğu uyarısı veriyor

mat7 (341) 9 yıl önce sordu

Merhaba  bir kaç   gün önce  ADWCLEANER  programını indirmiştim  tavsiyeniz  üzerine  ve   çok  yararını gördüm. Fakat  şimdi  tarama  yapmak  istediğimde  eski  sürümü  olduğunu ve  yeni  sürümünü  indirmem  için kendi  sitesine  yönlendirdi
Siteye  girdim  indir  dedim  fakat  indirmedi.  Siteye  kaydolmam mı  gerekiyor  acaba indirmek için?

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 9 yıl önce cevapladı

Siteye kaydolman gerekmiyor, bir kez daha dene..

Sunucuda problem olabilir ve bu problemler geçicidir.

Edit: Şimdi ben download ettim ve herhangi bir problem yok. Sistemini ve internet bağlantını kontrol et.

mat7 9 yıl önce

Tamam indirdim . Ben indirmek için yanlış yere tıklamışım . Ben üsteki indir i tıklıyordum , fakat AdwCleaner v3.311 program ismini tıklayıp sağ tarafta ( Şimdi indir ) yazısına tıklamak gerekiyormuş . Peki bu programı hangi aralıklarda çalıştırmam tarama yapmam gerekiyor acaba ? Bu konu hakkındada bilgi verirmisiniz ?

temmuz 9 yıl önce

Bunu çalıştırma aralıklarında standart bir süre yok. Sistemde gariplik, yavaşlama, istenmeyen program/tooolbar gördüğün hallerde çalıştırabilirsin. Veya kendine bir peryod belirler ve mesela haftada bir çalıştırırsın. Sık çalıştırmak sisteme herhangi bir zarar vermez.

mat7 9 yıl önce

Çok teşekkürler ... iyi bayramlar .... :)

temmuz 9 yıl önce

Sanada iyi bayramlar :-)