After Effects kapanma sorunu

darking (18) 4 yıl önce sordu

After Effects'de bir efekti sürükleyerek videoya ekliyorum fakat donup resimdeki hatayı veriyor sonra kapanıyor.

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

C:\Users\Emirn\AppData\Roaming\Adobe\After Effects\16.0\logs klasöründe loglar olacak. Burada çökme ile ilgili son kayıt dosyasını bizimle paylaşırsan neden After Effects çöküyor bunu bulabiliriz.

  • After Effect güncellemesi varsa yüklemek sorunu çözmeye yardımcı olabilir.

darking 4 yıl önce

Şuan evde değilim, en kısa sürede paylaşmaya çalışacağım.

darking 4 yıl önce

Denedim fakat klasör boş görünüyor.

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Benim de After Effects çökme sorununa dair bir önerim var. Bir arkadaşımda bu sorunu şu şekilde çözdüm:

Adobe forumunda bulmuştum:

  1. Denetim Masası > Programlar Ekle veya kaldır bölümünden After Effects'i kaldırdım.
  2. Daha sonra C:\Program Files\Adobe bölümünden After Effects klasörünü el ile sildim.
  3. After Effects'i tekrar kurdum.

Bu işlemden sonra After Effects bir daha çökmedi.

darking 4 yıl önce

Önerinizi deneyeceğim teşekkürler.

darking 4 yıl önce

Önerinizi denedim fakat olmadı.