Ağ'daki yazıcıdan çıktı alamıyorum.

eray1965 (11) 3 yıl önce sordu

Yeni Windows güncellemesi gelene kadar ağdaki bilgisayara bağlanıp yazıcıdan çıktıları alabiliyordum fakat dün bir güncelleme geldi Windows'a ve ağdaki diğer bilgisayarların adını yazarak görmeye başladım bilgisayarımdan ağa tıkladığımda göremiyorum ve yazıcıyı görmeme rağmen yazıcıdaki çıktıları da alamıyorum.

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Windows'un her güncellemesinde yazıcılar ile ilgili problemler yaşandığını farkettim. Yazıcınızın web sitesinden, yazıcınızın driverlerini indirip - kurmanızı öneriyorum. Eğer bu yöntem işe yaramazsa windows'un yeni güncellemesini beklemenizde fayda var.