Ağ işletmenliği için bana rehber olacak ders kitapları

lucas77 (199) 5 yıl önce sordu

Merhabalar ben önümüzdeki senede 11.sınıfa gideceğim. Bilişim teknolojileri alanı / Ağ İşletmenliği bölümü okuyacağım Ağ işletmenliği ile ilgili bildiğiniz ders kitapları varmı daha iyi daha pratik örneklemesi güzel olan.

                                                                                                                               -Teşekkür Ederim...

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 5 yıl önce cevapladı

http://www.bilisimogretmeni.com/ag-isletmenligi/ag-isletmenligi-dali-modulleri.html

burada bazı e-kitaplar mevcut bunlara bakabilirsin. Biraz eski olmakla beraber, ağ temelleri konusunda bilgi sahibi olmak için  Sistem Ve Ağ Temelleri kitabından da faydalanabilirsin.

lucas77 5 yıl önce

Bilgilendirdiğin için teşekkürler ama modüller kadar saçma örneklendirmesi olan hiç bir e-kitap görmedim.

alattin 5 yıl önce

@lucas77 ben de modulleri begenmiyorum. Ucretsiz ve erisilebilir oldugu icin ekledim. Kitabi inceleyebilirsin