ağ ve paylaşım merkezi açılmıyor

gizz (1) 8 yıl önce sordu

internet erişimimde sıkıntı var müşteri hizmetleri ağ ve paylaşım merkezini açmamı oradan birkaç işlem yaptıracağını söyledi ancak denetim masısa üzerinden ancak buraya kadar gelebiliyorum ordan sonra sayfa boş ve sürekli dönüyor açılmıyor.
windows 8.1 (64 ) den windows 10 a yükselttim. genelde tüm sorunlarım bununla ilgili oldu. ne yapabilirim ?

Toplam 1 cevap

efsaneemrahylz (247) 8 yıl önce cevapladı

madem  windows 10 dan şüpheleniyorsun burdaki linke tıkla http://marsiv.com/windows-10dan-windows-8e-geri-donme.html