Ağda kayıtlı değil hatası nasıl çözülür?

necefov (-1) 5 yıl önce sordu

Telefonum samsung galaxy a5 2017. Arama sonlandırıldı - Ağda kayıtlı değil hatasi aliyorum ne yapmaliyim?

Toplam 3 cevap

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Ağda Kayıtlı Değil hatasını ilk kez mi alıyorsun? Daha önce bu telefonu kullanabiliyor muydun?

Telefonu aldığın günden beri Ağda Kayıtlı Değil hatası alıyorsan #imei kayıtlı değildir. Ya da #imei başkası tarafından kopyalanmış demektir.

Ağda Kayıtlı Değil hatasını ilk defa alıyorsan telefonu kapatıp açtığında muhtemelen düzelecektir. Hata kullandığın operatörün ağına bağlanamadığını işaret eder.

necefov (-1) 5 yıl önce cevapladı

Aynen ilk defa aliyorum bu hatayi

temmuz (12505) 5 yıl önce cevapladı

Telefonu fabrika ayarlarına alarak (hard reset) düzeltmeyi dene.

Ayrıca sim kartını çıkarıp tekrar takmanında faydası olabilir.

Edit:

Android SAMSUNG Ağda kayıtlı değil hatası ÇÖZÜM - Videolu anlatım (tıkla)