Airties WUS-201 Windows 8 Sürücüsü

murat (12492) 10 yıl önce sordu

Airties Kablosuz USB Adaptörlerden Airties Usb-2, Airties Wus 200, Airties Wus 201,Airties Wus 300

modellerinin Windows 8 ,Windows 8.1 sürücüsü ve Windows 8 desteği var mı?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 10 yıl önce cevapladı

Airties, aşağıdaki AirTies Kablosuz USB Adaptör modelleri için Windows 8 sürücü çıkartmamıştır. Bu modeller malesef Windows 8 sürücülerine sahip değildir.

AirTies  Usb-2

AirTies  Wus 200,

AirTies  Wus 201

AirTies  Wus 300

Airties bu Kablosuz USB Adaptör modellerin artık üretimini yapmadığı için ayrıca bir Windows 8 sürücüsü çıkartmayacaktır.