Akıllı telefona indirebileceğim ücretsiz word  sayfası var mıdır ?

mat7 (341) 4 yıl önce sordu

Akıllı telefona indirebileceğim ücretsiz word  sayfası var mıdır ?

Toplam 2 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Sanırım Word uygulaması soruyorsun. WPS Office önerebilirim

https://play.google.com/store/apps/details?id=cn.wps.moffice_eng&hl=tr

ücretsiz olaran Android telefon ve tabletlerde kullanılabilir. Ben başarılı buldum.

mat7 4 yıl önce

Bende var bu program , fakat tam istediğim bu değil benim . Kullanmayıda başaramadım zaten.. Benim istediğim bilgisayarda kullandığımız gibi word sayfası kullanmak . @murat (10042)

muvel 4 yıl önce

word sayfasını editleyebilmek istiyorsun anladım. lisans Microsoftun olduğundan dolayı böyle bir şey bulamıyoruz sanırım.

mat7 4 yıl önce

Evet @muvel

alattin (16999) 4 yıl önce cevapladı

Microsoft Word: Belge Yazma, Düzenleme ve Paylaşma Android cihazlar için Google Play'den indirebilir ve kullanabilirsin.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.office.word&hl=tr

Yanlış hatırlamıyorsam Microsoft Word Android telefonlar için ücretsiz

mat7 4 yıl önce

indirdim ama kullanmayı başaramadım .. @alattin (13979)

alattin 4 yıl önce

Bir video çekelim @mat7. Video hazır olduğunda linki seninle paylaşırım.

mat7 4 yıl önce

. @alattin (13979) Çok sevinirim. Bekliyorum. Tlfn markası farkeder mi ?