Akıllı telefonumun rehberinde bazı nolar iki kere yazılmış gibi görüyor ve birini silemiyorum

mat7 (341) 4 yıl önce sordu

Akıllı telefonumun rehberinde bazı nolar iki kere yazılmış gibi görüyor.

Birini siliyorum o an siliniyor fakat sonra yine geri geliyor.

Bunu nasıl çözebilirim ?

darkcrak 4 yıl önce

Whatsapp var mı telefonunda?

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Bu sorunun kaynağı eğer telefonun da Whatsapp var ise bu sorun ile karşılaşırsın yani rehberinde 2 kişi olur.

Çözümü ise çok kolay:

1.Telefon rehberine gir

2.Sonra Kişiler'e gir ardından da sağ üst tarafda ki üç noktaya tıkla ve ayarlara gir

3. Ayarlardan da Görüntüleme Tercihlerine tıkla

4. Görüntüleme Tercihlerinden de SIM'i seç artık rehberinde 2 tane aynı kişiden olmayacak

mat7 4 yıl önce

Ben bu sorunu hala çözemedim.. Bu konu hakkında iletişim kurnuşmuştuk hatta . @darkcrak (2796)