Alan seçiminde çok kararsızım bir bakar mısınız?

treajen (43) 6 yıl önce sordu

10.Sınıfım ve bugün alan seçimi kağıdını verdiler ve çok kararsızım birileri yardım edebilir mi? Şimdi ben yazılım mühendisliği istiyorum. Normalde sayısala gitmeliyim ama fizik,kimya ve biyolojim pek iyi değil. Öte yandan TM (Eşit Ağrlığa) gidersem fizik kimya biyoloji olmayacak ve Yönetim Bilişim Sistemlerine gidebiliyorum ordanda yazılım geliştiricisi filan varmış. Ben ne seçmeliyim sizce? Yazılım mühendisliğinden farkı nedir Yönetim Bilişim Sistemlerinin?

Toplam 1 cevap

malgibiolan (307) 6 yıl önce cevapladı

Bilgisayar İle Aran İyiyse Yazılım Veya Bilgisayar Mühendisliği Tercih Edersin.

Ama Derslerin İyiyse Eşit Ağırlık Veya Sayısal Bölümü Tercih Edersin.