Aliexpress siparişinin çabuk gelmesini için ne yapabilirim?

elnara (1) 3 yıl önce sordu

Aliexpressden sipariş verirken daha çabuk gelmesi için ne yapmalıyım.Mesela 2 hafta.Bu arada mən çinden Baküye sipariş veriyorum

Toplam 3 cevap

hydra (3812) 3 yıl önce cevapladı

Kargo şirketini değiştirebilirsin onun dışında yapabileceğin bir şey yok, kargo firmasını değiştirirsen kargo ücreti de artar. Kargo firması seçerken ne kadar ücret ödeyeceğin yazar.

toprak34 (2026) 3 yıl önce cevapladı

Çok paran varsa DHL'yi seçebilirsin ama onun dışında bir şey yapamazsın.

elnara (1) 3 yıl önce cevapladı

Aliexpressde siparişde bir sorun olduğu zaman SF express ile iletişime geçin diyor.Nasıl iletişim kura bilirim?