Alt ve üst soy belgeniz e-devlet üzerinden üretilememektedir

fice00 (19) 6 yıl önce sordu

e-Devlet soy ağacı sorgulama yaparken ''Alt ve Üst Soy belgeniz E-Devlet üzerinden üretilememektedir. Lütfen belge temini için en yakın İlçe Nüfus Müdürlüğüne müracaat ediniz. '' Bu hatayı neden veriyor?

Edit: Hatayı hala veriyor..

Toplam 3 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Geçici bir problem olabilir, sonra yeniden denersin.

fice00 6 yıl önce

2-3 gündür böyle..

temmuz 6 yıl önce

Öyleyse farklı bir sebebi olmalı. Aynı muhtevada başka bir konuda @farurhenho evrak (galiba ikametgah) eksikliğinden falan söz ediyordu, bilemiyorum. Olabilirde.. @fice00

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Alt ve üst soy belgeniz e-devlet üzerinden üretilememektedir hatasının kesin bir çözümü yok. Sizinle alakalı e-Devlet üzerinde eksik bilgiden kaynaklanıyor. En yakın nüfus müdürlüğüne başvurup öğrenmeniz gerekli.

tugymugy (3) 6 yıl önce cevapladı

Harika bir bilgi paylaşımı olmuş.

Harika işler yapmışlar.