"Alt ve üst soy belgeniz e devlet üzerinden üretilmemektedir" hatası nedir?

efsaneemrahylz (247) 6 yıl önce sordu

e-Devlet'ten soy ağacı bilgilerini öğrenemiyorum. Alt ve üst soy belgeniz e devlet üzerinden üretilmemektedir hatası çıkıyor. Bilgiler enişteme ait, eniştem 31 yaşında. Babamınkini öğrenebildim ama enişteminkini öğrenemedim.

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Geçici bir problem olabilir, sonra yeniden denersin.

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

"Alt ve üst soy belgeniz e devlet üzerinden üretilmemektedir" hatası nedir?

e-Devlet'te bazı kullanıcılar "alt üst soy belgeniz e devlet üzerinden üretilmemektedir" hatasıyla karşılaşabiliyor.

Alt üst soy belgeniz e devlet üzerinden üretilmemektedir kesin çözümü şuan için yok. Muhtemelen vatandaşa özel belge eksikliğinden kaynaklanıyordur. Alt-üst soy bilgisini nüfus müdürlüğünden öğrenebilir. İnternette araştırdım, birisi ikametgâhını güncellemediği için böyle hata olduğunu yazmış. Ama ne kadar doğru bilmiyorum.

fice00 6 yıl önce

O kadar girmeye çalıştık, tam girdik sonuç bu..!