Alt Yön Tuşum Çalışmıyor

kullanici190412 (1) 7 yıl önce sordu

Bilgisayarımın alt yön tuşu çalışıyordu fakat sonra çalışmamaya başladı sağ,sol ve üst yön tuşları çalışıyor ama alt yön tuşu çalışmıor ne yapabilirim...???

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Önce bir Sistem Geri Yüklemesi yap:

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

Eğer problem düzelmezse bu donanım problemine işaret eder ve bir teknik servise gösterilmesi gerekebilir.

turansmsk10 (-78) 7 yıl önce cevapladı

Sistem geri yükleme yaparak bilgisayarının tuşu bi haldeki zamana getirebilirsin :

1- Başlat> Denetim Masası> Sistem Koruması

2- Açılan Sistem penceresinde sol üstteki Sistem Koruması bağlantısına tıkla

3- Sistem Özellikleri penceresi açılacak. Sistem Geri yükleme butonuna ile devam et .

- Önerilen geri yükleme noktası ya da farklı geri yükleme noktası seçip İleri butonuna tıkla .

Eğer işe yaramadıysa klavyeyi açıp içindeki tozları temizle . Buda işe yaramazsa teknik serivise göndermen gerekebilir .