altyazi.org (Divxplanet) açılmıyor

ismailsarp (6010) 7 yıl önce sordu

altyazi.org (Divxplanet) açılmıyor

altyazi.org, film ve dizi altyazı sitesini açılmıyor, altyazi.org sitesini nasıl açabilirim?

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

altyazi.org (Divxplanet) binlerce kişi tarafından Yabancı film ve dizinin altyazı dosyaları denilince ilk akla gelen devasa bir altyazı sitesidir.

altyazi.org sitesine bugün girmek isteyen kullanıcılar, siteye giremediklerini fark ettiler.Bu açıdan ilk olarak erişimin engellediğini düşünülerek DNS veya VPN işlemleri denenmiş olsa da siteyi açma işlemi yapılamadı.Çok geçmeden altyazi.org sitesi resmi twitter hesabı üzerinden tüm faaliyetlerini durdurduklarını açıkladı.İşin özünde altyazi.org sitesi kapanmış durumda ve artık ulaşılamaz olacaktır.

hakan 7 yıl önce

Bir efsane daha kayboldu. Yazık oldu :(