Amazon'dan ekran kartı alacağım, ne kadar vergi öderim?

vh0x (1) 3 yıl önce sordu

Toplam maliyeti ne kadar olur? Yardımcı olursanız güzel olur. Ürünün fiyatı 5440 TL (650 dolar).

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Ürünü sepete ekleyip sipariş ekranına gidin orada vergi dahil toplam ne kadar ödeyeceğiniz yazar. Ayrıca hangi ekran kartını alacaksınız?

vh0x 3 yıl önce

1650 süper

hydra 3 yıl önce

1660 Super var o fiyata. Ama Vatan'dan ve sadece mağaza da bulunuyor. İletişime geçip buulunduğunuz lokasyondaki mağazaya gönderim sağlamasını isteyebilirsiniz. https://www.vatanbilgisayar.com/msi-geforce-gtx1660-super-ventus-xs-6g-oc-6gb-gddr5-192bit-dx12-ekran-karti.html @vh0x

vh0x 3 yıl önce

çok teşekkür ederim

hydra 3 yıl önce

rica ederim. @vh0x