AMD 6570 HD Series ekran kartı güncelleme

lucas77 (199) 4 yıl önce sordu

Merhabalar Windows Update veya Windows işletim sistemi iştirakli Ekran kartı sürücümü güncellemek istiyorum. Windows 7 SP-1 AMD 6570 Hd Series ekran kartı güncelleme nasıl yapabilirim ?

-Teşekkür Ederim

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

AMD'nin ekran kartı otomatik tespit etme aracını kullanarak yükleme yapabilirsin. Bu videomuz işine yarayacaktır: AMD Ekran kartı Otomatik Yükleme  - Güncelleme - En Kolay Yöntem

lucas77 4 yıl önce

Paylaştığınız çözüm için teşekkür ederim yalnız windows update ile sürücü güncellemesinden bahsetmiştim