AMD A8 7600 K işlemci MSİ 33v2 anakart Nvdia GTX 1050 bu bilgisayar özellikleri nasıl? Sizce alınır mı?

lion (595) 5 yıl önce sordu

Birisi kendi topladığı kasayı satıyor adama gün içinde geri dönüş yapmam gerekiyor sizce bu kasa nasıl? Fiyatı 1300 TL

AMD A8 7600 K işlemci

MSİ 33v2 anakart

16 GB Ram

1 TB Harrdisk

200 GB SSD

Nvdia GTX 1050 gaming ekran kartı

Toplam 3 cevap

temmuz (12505) 5 yıl önce cevapladı

Piyasada sadece GTX1050 grafik kartının fiyatı 1000 Lira civarı. Öyleyse hepsine 1300 Lira çok cazip bir fiyat oluyor.

Fakat ürünler sıfır ve faturalımı? Eğer sıfır ve faturalıysa alım tarihi nedir, faturalar üzerindeki tarihler nasıldır?

Bunlar belki fiyattanda önemli hususlardır. Aksi halde hem pahalıya gelir hemde -belki- elinde patlayabilir. Dikkat etmek lazım.

lion 5 yıl önce

dediğine göre vatan mağazasından sıfırdan alıp kendi toplamış 7-8 ay kullanmış garantileri devam ediyor diyor

temmuz 5 yıl önce

Öyleyse bilemiyorum, @murat'ta belirtmiş, riskleri göze alıyorsan.. @lion

murat 5 yıl önce

@lion kaçırma o zaman

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Bir yerlerden çalmadıysa çok iyi fiyat, kelepir. Tüm parçaları ayrı ayrı topladığında en az iki katı eder. Fatura, garanti gibi riskleri alıyorsan kaçırma derim.  Yoksa bu bütçeye bu bilgisayarı alamazsın.

infinity (402) 5 yıl önce cevapladı

PSU Model nedir ?