AMD A8 7600 Kaveri'nin GPU'su hangi ekran kartına eşdeğerdir?

mstfz2001 (17) 7 yıl önce sordu

Yukarıda da belirttiğim gibi AMD A8 7600 Kaveri GPU'su AMD'nin hangi ekran kartına denk geliyor? Ürün açıklamasında sadece R7 Series yazılmış.

Link: http://www.vatanbilgisayar.com/amd-a8-7600-soket-fm2-38ghz-4mb-onbellek-65w-28nm-islemci--r7-gpu.html

Toplam 1 cevap

nvidiagtx (690) 7 yıl önce cevapladı

AMD nin Dual Ekran kartıne Denk geliyor

CEVABIMI ONAYLARSAN SEVİNİRİM

@NvidiaGTX

mstfz2001 7 yıl önce

Dual diye bir ekran kartı yok. Dual graphics iki ekran kartının (entegre be harici) beraber kullanılması demek.

nvidiagtx 7 yıl önce

ha tamam

nvidiagtx 7 yıl önce

cevabımı onaylarmısın lütfen