AMD Grafik karti

kullanici53158 (3) 2 yıl önce sordu

AMD rafık kartı nasıl güncellenır?

Sorusuna yanıt.

Toplam 1 cevap

kullanici53158 (3) 2 yıl önce cevapladı

Sürücü güncellemek ıçın pek çok programlar var mesela(DrıverBoster. DrıverPack solutıon.)

ama bu programlar ıle ekran kartını güncelledığınızde AMD ışlemcıler kasma sorunu vere bılıyorç

bu yüzden bazı arkadaşlar buna bır çözüm arıyorlar aynı benım aradığım gıbı

PEKI BUNUN ÇÖZÜMÜ NEDIR?

1.Tabıkı AMD sıtesı. Taraycımızı açıp arama kısmına AMD drıver  yazıp aratalım karşımıza gelen AMD sıtesıne gırın

Karşınıza gelen ekrandan kendı ışlemcınızı seçıp gönderın.

karşınıza gelen ekrandan ışletım sıstemınıze uygun sürümü seçıp ındırımç

ama ındırmeden önce  sücünün sürümünü gösterdığı kısımda  Örneğın; 18..2.19 Optıonal

olan kısma dıkkat edın. Optıonal  yazısı olmayan sürümü ındırın.

Evet Otıonal yazısı olan sürümler daha yüksek ama hatalı. çalışmaya bılır. yada kasma sorunu yarata bılır.

2. Taraycınızı açıp arama kısmına ışlemcınızın adını yazın

Örneğın; AMD E1-2100 APU wıth Radeon(TM) HD graphıch

aratın büyük ıhtımalle aram sonuçlarında  gelen sıtelerın arasında sızın ışlemcınızın adıda olacak. oradan Optıonal olmayan en yüksek sürümü ındırın ve kurunç