AMD Mobility Radeon HD 5000 ekran kartı AMD'nin sitesinde yok

kaanarslan1288 (1) 3 yıl önce sordu

ekran kartı mı bulamıyorum 5000 harici bütün sayılar var yardımınıza ihtiyacım var seçtm her şeyi 4 tane pencere açılıyor amd sayfaısnda ama benim asıl Yazılan yok bilgisi olan var mı bu M seri mi M ye basıyorum 5000 li olana 5145 var en düşük

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 3 yıl önce cevapladı

Ekran kartını bulamayanlar için alternatif olarak bir video daha paylaşmıştık. AMD ekran kartını otomatik güncelleme videosunu da izledin mi? İzlemediysen: AMD Ekran Kartı Otomatik Yükleme ve Güncelleme - En Kolay Yöntem

kaanarslan1288 (1) 3 yıl önce cevapladı

Özel hızlı konuşma gibş sekmeler var mı canlı destek gibi  yardımcı olun pek anlamadığım için anlatamıyorum da