AMD otomatik sürücü yükleme yazılımı yüklenmiyor

mertmermer (1) 8 yıl önce sordu

Amd CCC Çalışmıyordu Bende Silip Tekrar Yükleyim Dedim AMD ' nin Sitesine Girdim Otomatik Bulma Programını Yükledim 1 Saniyede Tamamlandı Yazısı Çıktı  Şimdi AMD İndiremiyorumm Lütfen Yardım Edin...

Anlattığım gibi bir sorun oluşmuştu . Windows aygıt yöneticisinden ekran kartımı güncelledim sonra sağ tık yapıp ccc yi açmaya çalıştığımda başlatılamadı gibi 2 cümle dedi ... Bende silip yüklersem olur dedim sildim bi işlemler yaptı şimdi geri yüklemeye çalışırken başlıkta anlattığım gibi otomatik bulandan şimdide 1 saniyede yüklendi diyor. Web sayfası açılıyor falan ama yüklenmiyor . Bu sitede çok problemimi çözdüm örneğin portal sepeti gibi inşallah bunuda çözersin Allah'ım amin...

Toplam 1 cevap

cemkara (4215) 8 yıl önce cevapladı

Şurada anlatılanları dener misin?  Catalyst Control Center başlatılamıyor

Eğer saniyede indirme gerçekleşiyorsa tarayıcı ön belleğinden geliyor demektir.

Tarayıcıyı resetleyin veya başka tarayıcıdan indirmeyi deneyin.

mertmermer 8 yıl önce

Kardeşim onun yerine sildim şimdi geri yüklenmiyorum diyorum.

cemkara 8 yıl önce

dikkatimden kaçmış, cevabımı düzenledim.