Among Us kapanma sorunu nasıl çözülür?

hydra (3802) 3 yıl önce sordu

Among Us oynarken kapanıyor, aşağıdaki hatayı veriyor bazen vermeden siyah ekranda kalıyor. Nasıl çözebilirim?

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Eğer Bellek şu olamaz read hatası alıyorsanız çözmek için aşağıdaki yönergeleri uygulamanız gereklidir.

CMD'yi yönetici olarak açıp " sfc/scannow " yazın ve enter tuşuna basın. İşlem bitince sistemi yeniden başlatın.
CMD'yi tekrar yönetici olarak açın ve sırasıyla;

  • DISM.exe /Online /Cleanup-image /Checkhealth
  • DISM.exe /Online /Cleanup-image /Scanhealth
  • DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth

yazın. Başka bir disk'e uygulamayı yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Eğer siyah ekran alıyorsanız oyunun kurulu olduğu dosyaya girin.

Among Us_Data klasörüne girin.

Buradan " boot.config " dosyasını not defteri ile açın.

Buraya en alt satıra " force-d3d11-bltblt-mode= " yazın tırnaksız bir şekilde. Kaydedip çıkın ve oyunu çalıştırın, sorun çözülmüş olacaktır.