An operating system wasn't found hatası

kadir21 (1) 7 yıl önce sordu

Bilgisayarim Exper Windows 10 sifirladim tüm işlemcileri sıfırla vardı tıkladıktan sonra bilgisayarı açmaya calistigimda bu hatayı veriyor flash ta takılı değil bios tanda yapmaya çalıştım olamadi acaba format atsam ölümü ?

Toplam 1 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

@hakan hoca cevaplamış daha önceden yaralanabilirsiniz konuya gidin

kadir21 7 yıl önce

Usta ben onu okudumda anlamadım şimdi USB den format atsam duzelurmi

candan 7 yıl önce

deneyin olmasa bıos ayarı gerekirse yaparsınız

candan 7 yıl önce

bıos boot ayarlarından harddirive bunu en üste alın enabled yapın F10 ile kaydedin çıkın