Anakart modelimi öğrenemiyorum ?

amedeus (1) 7 yıl önce sordu

Bilgisayarım CASPER CN-V5D5010A

aida64 gibi programlarla bile bakınca "unknown" yazıyor.

dxdiag kısmında çıkın yerde de yok

Toplam 3 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Senin laptop marka ve modelin belli. Ayrıca anakart bilgisine gerek yok.

CASPER CN-V5D5010A laptop hangi RAM türünü kullanıyor ve en fazla RAM kapasitesi nedir, bunları araştırıp soruşturacaksın.

Web'de araştırabilirsin, yetkili teknik servise -telefon ederek- sorabilirsin.

murat (12492) 7 yıl önce cevapladı

Casper gibi markaları bu yüzden sevmiyorum.  Hiç bir yerde manual bulunmuyor. Bulsan bile iki sayfalık bir şey ve içinde tek bir bilgi yok.

Bu sorunu cevabını en güzel Casper teknik servisi verecektir.  Telefon açıp anakart modelini ve maksimum kaç GB RAM desteklinoy sorabilirsin. Muhtemelen noname / çin üretimi bir anakartı var.

turansmsk10 (-78) 7 yıl önce cevapladı

İlk Önce bu programı indir : http://www.gezginler.net/indir/cpu-z.html

Ondan sonra açtıktan sonra Mainboard kısmına tıkla. Bu şekilde öğrenebilrisin :)

Ben yaptım görünüyor buda kanıtı :http://hizliresim.com/E3Vm9B    Asus benimki bak

Manufacturer (Ana Kart ) Yazan yerdedir . :)

amedeus 7 yıl önce

çıkmıyor kardeşim

turansmsk10 7 yıl önce

benim cevabım bu kadar kardeş olmuyosa kasanın içine bakabilirsin :)

turansmsk10 7 yıl önce

Cevabı güncelledim bi bak bu kesin açılır

turansmsk10 7 yıl önce

Eğer işine yaradıysa onaylaya basıp konuyu kapat lütfen :)