Anakartımda SSD Slotu var mı?

berkantgn (1) 3 yıl önce sordu

Arkadaşlar HP Pavilion notebook kullanıyorum HP 820D(version 82.31) anakart var bu anakartın SSD slotu var mı acaba internette araştırdım bulamadım teşekkürler.

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Laptobunuzun SSD desteği var, SSD anakarta takılmıyor.

Buraya takılıyor, 2,5" sata SSD slotuna.

En sağdaki şey SSD. Kısacası takabilirsiniz.

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

SSD için ayrı bir slot yeri yoktur HDD ile aynı slotu kullanıyorlar fakat şöyle kullana bilirsin hdd yi çıkartcan SSD yi takcan böylece SSD yi bilgisayarın artık kullanıyor olacaktır fakat ben illa HDD ve SSD yi bilgisayarımda çalıştırmak istiyorum diyorsan internette CD bölümüne yerleştirilen bir aparat gibi bişi var o aparat'a HDD veya SSD ni takıp cd yerini çıkartıp o aparatı takıyon fakat bu bölmeye SSD takmanı önermem çünkğ bilgisayarın HDD ile başlar ve SSD den verim alamazsın fazla.

Son olarak her bilgisayara SSD takıla bilir