Android 10 Tablete Brawl Stars yüklenmiyor, nasıl yükleyebilirim?

crespo1616 (1) 3 yıl önce sordu

Merhabalar, oğluma HomeTech marka bir tablet aldım, Android sürümünde 10 yazıyor ve Google Play'de Brawl Stars oyununu arattırdığımda çıkmıyor. Apk dosyasını indiriyorum yükle diyorum uygulama yüklenmedi uyarısını veriyor ne yapmalıyım?

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.supercell.brawlstars&hl=tr&gl=US

Buraya tıklayınca Brawl Stars'ın resmi Play Store mağaza sayfasına atması lazım, atmıyor mu?

crespo1616 (1) 3 yıl önce cevapladı

Google playde bulmuyor google da arattırdığımda buluyor fakat bu sürüm cihazınızla uyumlu değil yazıyor eski sürümleri denedim yine olmadı nasıl android 10 sürümdür anlamadım

hydra 3 yıl önce

Play Store'un verilerini silip tekrar yüklemeyi dener misin, önbellek temizlemeyide dene.

crespo1616 3 yıl önce

Denedim olmuyor