Android 4.2.2 launcheri gibi bir launcher öneriniz var mı?

temmuz2004 (47) 6 yıl önce sordu

Merhaba

Şarjı tüketmeyen stabil bir launcher öneriniz var mı yatay ve kaydırmalı

Tesekkurler

Toplam 1 cevap

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Nova Launcher  kullanabilirsin, Yazı fontlarını küçültüp/büyültme gibi seçenekler var. Pil tasarrufu bunda daha iyi daha yavaş bitiriyor şarjı güzeldir, internette küçük  bir araştırma yaptım 30 kişiden 24'ü Nova launcher diyor.

APUS Başlatıcı: Tema, Küçük : Bunda APP Locker var ama bu özelliği KULLANMA, uygulamaları kilitliyor. bunun dışında iyi sayılır, 50000'den fazla tema ve Wallpaper bulunuyor.

temmuz2004 6 yıl önce

@nvidiagtx knk saol nova kullanıom

nvidiagtx 6 yıl önce

önemli değil herzaman, :) şu aralar yoğunum