Android 7 Nougat Güncellemesi

selocan787 (107) 7 yıl önce sordu

Telefonuma Android7Nougat güncellemesi gelmişti 3-4 hafta falan oldu galibada güncellemesem bi sorun olurmu sizce?

Toplam 2 cevap

toprak34 (2026) 7 yıl önce cevapladı

Sorun olmaz, hatta daha iyi de olabilir.

Android 7.0 Nougat ile gelen birsürü özellik var. Android 7.0 Nougat ile detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsin.

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Güncellemek mecburiyetin yok elbette. Ama neden güncellemek istemezsin onu anlamadım. Her yeni güncelleme işletim sistemine yeni özellikleride beraberinde getirir, cihaz kullanımında performans artışı olur ve kullanım konforu artar. Bunları istemiyorsan sen bilirsin.