Android adobe flash player sorunu

anonim15432 (1) 7 yıl önce sordu

Maçı izlemem için siteyi açınca maçı açmıyo get adobe flash player yazısı çıkıyo basınca yüklenmiyo mobil adobe flash playerı yüklüyorum yinede açmıyo nasıl açabilirim

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Android cihazlarda Adobe Flash player desteklenen bir uygulama değil. Bu sebepten her türlü soruna açıktır.

 Android 2.x, 3.x ve Android 4.0.x sürümleri için Flash player'i buradan indirebilirsin: Android için Flash player

Açılan sayfanın altında Android için flash player'i göreceksin. Telefonun için en uygun sürümü buradan yükleyebilirsin.

mutecessis (216) 7 yıl önce cevapladı

Ayrıca bazı sitelerde çıkan get adobe, adobeyi, vb programları indir, güncelle gibi linklerde zararlı yazılımlar bulunabilir programları kendi resmi sitelerinden indirmek güncellemek en sağlıklısı.